Вітаємо жителів сіл Дунаївка та Вікторівка з Днем Села!

Дата: 18.09.2020 21:56

Від щирого серця та з великим задоволенням вітаю жителів сіл Дунаївка та Вікторівка з нагоди святкування світлого родинного свята –  Дня Села!

Сьогодні у вас велике свято – День рідного села.

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури . Впевнено можу сказати, що найбільшим її багатством є ви, його жителі – щирі, привітні та гостинні люди.

В цей святковий день від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції.

А  селу  - процвітання, стабільності та розвитку. Бути і надалі вічно квітучим і красивим селом, де життя кожної людини, кожної родини наповнюється  радістю і надією на краще! Зі святом!!!

Фото свята тут