Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 30.09.2020 11:04

Дорогі ветерани та люди похилого віку Гірсівської ОТГ!

Щиро вітаємо Вас з Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!
Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток нашого краю, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.
Чимало випробувань, болю і втрат довелося вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.
Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.
Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких!
Бажаємо Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги, щастя і благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!
Загроза пандемії примусила нас відмовитися від  багатолюдних свят, дружніх та родинних зустрічей, бо безпека понад усе. Тож вітаємо Вас і до нових зустрічей в тісному колі.
З повагою,
Гірсівський сільський голова        Наталія ПОПОВА