Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 21.04.2017 21:33

Гірсівська сільська рада , яка розташована за адресою с.Гірсівка, вул. Центральна, 50, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головний спеціаліст з соціальної роботи та з питань сім»ї, дітей та молоді;

- головний спеціаліст з охорони здоров»я;

- завідуючий відділом організаційної та інформаційної роботи;

- головний спеціаліст з питань освіти, культури, молоді, спорту та туризму;

- головний спеціаліст відділу комунальної власності та земельних відносин;

- державний реєстратор;

- фахівець з кадрової роботи.

За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися до сільської ради.

Умови конкурсу:

- освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, знання державної мови, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Документи на конкурс (заява на участь у конкурсі,заповнена особова картка П-2ДС з відповідними додатками, 2 фотокартки 4х6см, копії документів про освіту, копія паспорту, копія військового квітка, електронна декларація ) приймаються в приміщенні виконкому Гірсівської  сільської ради протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення  про проведення конкурсу.

Довідки за тел..        93-2-25 для подачі документів на конкурс

Сільський голова:                           Н.І.Попова

Розпорядження  №52 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад  Гірсівської сільської ради.