День Великої Перемоги хроніки святкувань в громаді

Дата: 11.05.2017 22:11

Нажаль, час невблаганно біжить вперед і сьогодні залишилось зовсім мало свідків тих жахливих подій.
В Приазовському районі проживає всього 9 ветеранів Великої Вітчизняної війни. На території Гірсівської громади живуть двоє ветеранів: Іванов Микола Григорович с. Вікторівка та Олександр Іванович Захаров с. Гірсівка.

За традицією, 9 травня в День Великої Перемоги керівники району Наталія Романенко та Олександр Прокопенко особисто відвідали учасників війни, привітали із Днем Перемоги, вручили продуктові набори та квіти до свята.
Врочистий мітинг присвячений Дню Перемоги в с. Гірсівка розпочався з виступу Голови Гірсівської ОТГ - Попової Наталії Іванівни. Також перед громадою села виступила і голова Приазовської райдержадміністрації Романенко Наталія Анатоліївна.
Ольга Іванівна Іванова - вчитель історії Гірсівської ЗОШ  у своєму виступі привітала всіх із цим світлим святом та розповіла які щирі емоції відчувають сучасні школярі до тих далеких страшних подій.
Особливим був виступ ветерана війни Захарова Олександра Івановича, який декламував вірш.
Врочисте зібрання продовжилося піснями військових років у виконанні учнів Гірсівської ЗОШ. Завершилося свято частуванням всіх гостей фронтовою кашею, яку із любов'ю було приготовлено кухарем Гірсівського дитячого садка Стоєвою Ольгою Миколаївною.

В с. Дунаївка урочисте зібрання присвячене 72-річниці перемоги над фашизмом, почалося з операції "Світанок" та ходи від будівлі селищної ради до меморіалу воїнам загиблих у Великій Вітчизняній війні.  Колону очолювали голова Гірсівської ОТГ Попова Наталія Іванівна, староста с. Дунаївка Проданов Олександр Петрович та керівник СВК "Прилиманський" Чулаков Анатолій Ілліч.

Також біля вогню пам'яті були присутні учасники локальних конфліктів та почесна варта. Через несприятливу погоду урочисте зібрання було продовжено у Дунаївському будинку культури.

Жителі с. Надеждине також розпочали урочистості із ходи до меморіалу загиблим воїнам. Колону очолювали голова гірсівської об'єднаної територіальної громади Попова Н.І. та староста Надеждинської сільської ради Вєльчев Сергій Федорович.

Переглянути всі світлини

В Приазовском районе проживает всего 9 ветеранов. Это Анатолий Владимирович Чумай, Вячеслав Дмитриевич Забалуев из пгт Приазовское, Николай Григориевич Иванов из с.Викторовка, Матвей Афанасиевич Терзи из с.Девнинское, Александр Иванович Захаров из с.Гирсовка, Михаил Иванович Филипов из с.Марьяновка, Иван Афанасиевич Твердохлеб из с. Новоспасское, Петр Филиппович Сочинский из п.Нововасилиевка, Николай Гаврилович Шмыголь из с.Воскресенка.

Цитата з офіційного веб-сайту Приазовської районної державної адміністрації