Новини від ГУ ДФС

Запорізькі роботодавці сплатили два мільярди гривень ЄСВ

У першому кварталі 2020 року від платників податків Запорізького регіону надійшло 2 мільярди 88 мільйонів 619 тисяч гривень єдиного соціального внеску. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Петро Філімонов, надходження у порівнянні із січнем-березнем минулого року збільшились майже на 11 відсотків або на 205 мільйонів 500 тисяч.

13:40 08.04.2020

Запорізькі платники податків поповнили бюджети на 4,2 мільярда

У січні-березні 2020 року від суб'єктів господарювання і мешканців Запорізького регіону до бюджетів усіх рівнів надійшло 4 мільярди 244 мільйона гривень (без показників великих платників податків Запорізького управління Офісу ВПП ДПС). Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Петро Філімонов, рівень надходжень аналогічного періоду минулого року перевищено більш ніж на 306 мільйонів.

13:40 08.04.2020