Новини

ОДИНОКІ ПЕНСІОНЕРИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ НА ОБЛАСНУ ГАРЯЧУ ЛІНІЮ ЩОДО РОЗ’ЯСНЕНЬ ПРО ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ

Чимало звернень на обласну гарячу лінію надходять щодо надання соціальної, матеріальної та гуманітарної допомоги нужденним та одиноким. Пенсіонерів цікавить отримання пенсійних виплат на пошті та в банках, а також щодо отримання по 1000 грн.

11:48 07.04.2020

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19 У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

За оперативною інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України на ранок 7 квітня у Запорізькій області зареєстровано 44 лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19. У м. Запоріжжя – 13 осіб, м. Мелітополь – 20 осіб, м. Бердянськ – 1 особа, у Запорізькому районі – 2 особи та у Мелітопольському районі – 8 осіб.

11:48 07.04.2020

Концерт до 8 березня

8 березня в Україні щорічно святкують сотні тисяч жінок. В Україні це свято традиційно дуже популярне і все ще залишається вихідним днем.

10:53 10.03.2020

Масляна 2020

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. Масляна символізувала прихід весни та пробудження природи.

15:54 02.03.2020

Буревій минув

Минулої доби жителі нашої громади пережили буревій - швидкість вітру сягала 25 - 30 м/с. На території села Гірсівка помічені зруйновані об'єкти комунальної та приватної власності.

08:49 25.02.2020