Звіт про діяльність Гірсівської сільської ради за 2017-2020 р.р.

Підсумовуючи результати роботи за 2017-2020 роки, насамперед хочу зазначити, що вони були  нелегкими. Всі  ми разом – сільська  рада та її  виконавчий комітет,   депутатський корпус, жителі громади,  зробивши крок назустріч реформам та   утворивши  Гірсівську об’єднану територіальну громаду, спрямовували зусилля на її становлення та розбудову, втілення у життя проектів та  програм розвитку ОТГ, розв'язання назрілих, життєвих питань щодо  покращення соціально-побутових умов життя мешканців громади  та інфраструктури сіл. Гірсівська сільська рада проводила свою роботу послідовно і конструктивно, виходячи із інтересів громади  та визначених пріоритетів.  Ми  зробили тільки перші кроки, але те  що нам вдалося зробити в попередніх роках вселяло надію на краще.

19:50 20.10.2020

Протидія торгівлі людьми

Нормативно-правова база у сфері протидії торгівлі людьми Порядок взаємодії субєктів надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми Інформація про структурні підрозділи місцевих державних адміністрацій, відповідальні за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми Контактні данні суб'єктів що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми Порядок встановлення статусу постраждалого від торгівлі людьми

08:36 20.10.2020