27 вересня — День дошкілля!

27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів – люди, які присвятили своє життя роботі з дітьми.

19:01 25.09.2020

Розчистка територій Гірсівської ОТГ

Гірсівська сільська рада висловлює  найщирішу вдячність керівництву компаній  «Power  Construction Corporatio  of  China, LTD» та ТОВ  «Віннер Будівництво», за розуміння та  підтримку нашої громади у вирішенні нагальних проблем.

19:32 23.09.2020

Лежачі поліцейські для Гірсівської ОТГ

Гірсівська ОТГ отримала допомогу від  інвестора ТОВ «Юрокейп Юкрейн І». В рамках допомоги  та співпраці ТОВ «Юрокейп Юкрейн І» придбало та передало 6 пристроїв примусового гасіння швидкості ("лежачі поліцейські") та 12 дорожніх знаків, які будуть встановлені на пішохідних переходах біля будівель навчальних закладів в селах громади

08:20 18.09.2020

Інтерактивний стіл для дітлахів ЗДО «Сонечко»

За рахунок субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами  Гірсівська громада придбала  дитячий інтерактивний стіл INTBOARD STYLE  в ЗДО «Сонечко» за 76.900 грн.

21:53 17.09.2020

Шановні мешканці села Надеждине, ті, хто тут народився, виріс, гості села!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди гарного свята — Дня села  Надеждине. Свята, яке відзначають усі, хто його любить. Саме любов до маленької батьківщини не дала вам покинути рідні місця, саме любов надихає щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідній стороні.

19:41 13.09.2020

Спеціальна підготовка працівників місцевої пожежної команди

З метою організації заходів із запобігання виникнення пожеж та їх гасіння, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та небезпечних подій, забезпечення ефективної роботи з організації та забезпечення пожежної безпеки на території  Гірсівської  сільської ради (ОТГ), керуючись вимогами статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування” та статті 62 Кодексу цивільного захисту України, Гірсівською сільською радою прийнято рішення щодо створення  місцевої  пожежної  команди.

19:59 10.09.2020

Нова їдальня у Гірсівській ЗОШ

07 вересня 2020  року в ОНЗ «Гірсівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» відбулося відкриття їдальні після її реконструкції.

21:46 07.09.2020