Технічна підтримка соціальному відділу Гірсівської ОТГ

На виконання наказу Мінсоцполітики від 20.07.2018 №1051 "Про надання об'єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей", в межах проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України", відділ сім'ї дітей молоді та соціального захисту населення Гірсівської ОТГ отримав комп'ютерне обладнання від Департаменту соціального захисту населення.

11:09 28.01.2019

Зустріч із Запорізьким благодійним фондом «Єдність за майбутнє»

Як повідомляли раніш ( 26.10.2018) структура ООН Жінки розпочала реалізацію проектів в 19ти об'єднаних територіальних громадах Донецької, Луганської (підконтрольних Уряду України територіях) та Запорізької областей щодо підтримки імплементації зобов'язань виконання Резолюції РБ ООН 1325 щодо Жінок, Миру та Безпеки на обласному та місцевому рівнях та щодо підтримки реалізації реформи децентралізації та правоохоронних органів, за фінансової підтримки Уряду Норвегії та Данії відповідно.

20:26 24.01.2019

Концерт до Дня Соборності України

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

20:10 23.01.2019

Разом із власної волі з 1919 року

Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року - історичний акт об’єднання українських земель в одній державі. Подія основоположна для українського державотворення.

00:42 22.01.2019