Онлайн-вебінар на тему: "Права жінок, які потерпіли від домашнього насильства"

З метою створення діалогового майданчика між представниками поліції, місцевими надавачами послуг у сфері протидії домашньому насильству та жінками, активістками в громадах Донецької, Луганської та Запорізької областей, МБФ Українська фундація громадського здоров`я, спільно з ООН Жінки Україна запровадили проведення онлайн-вебінарів, на тему: «Права жінок, які потерпіли від домашнього насильства, насильства за ознакою статі та доступність послуг із запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі».

09:10 07.07.2020

Ніч на Івана Купала: головні традиції та обряди свята

Праздник Ивана Купала — это традиционный восточно-славянский праздник, посвященный летнему солнцестоянию и расцвету природы. Ежегодно гулянья проходят 7 июля, хотя большинство обычаев приходятся на предшествующую ночь с 6 на 7.

12:50 06.07.2020

День Конституції України

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України. Це стало важливою віхою українського державотворення. Конституцiя становить ядро нацiональної правової системи. Вона фiксує головні юридичні та полiтичні аспекти відносин між державою та суспільством: від забезпечення прав i свобод людини до подальшого розвитку держави. Більш докладніше з історією Дня Конституції можна ознайомитися у інформаційному матеріалі.

14:38 22.06.2020

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВИКОРИСТАННЯ НАЙМАНОЇ ПРАЦІ БЕЗ УКЛАДАННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ.

Я працював столяром на підприємстві майже півроку, отримував “наручно” зарплату, але, як з’ясувалося, офіційно мене ніхто не оформив. Про всі обов’язкові процедури при влаштуванні на роботу я дізнався вже потім, після інциденту. Як мені бути тепер?

12:51 22.06.2020

Покрокова інструкція: як підприємцю без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю

Державна служба зайнятості презентує покрокову інструкцію: як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю.  Усього шість простих кроків.

12:02 22.06.2020