Привітання випускників та школярів громади

Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Начебто зовсім недавно ви боязко і невпевнено увійшли в 1-й клас і у Вас все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. А тепер дзвенить Останній дзвінок і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники успішності, кнопки на стільці сусіда і т.д. Як стрічка кіно, закінчилися безтурботні шкільні роки, що подарували вам багато гарного, які зробили вас розумніший.

21:34 24.05.2019

Працівники закладів охорони здоров’я Гірсівської громади отримали службовий автомобіль

21 травня 2019 року голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль вручив ключі від автомобілів службового автотранспорту марки Рено Дастер працівникам закладів охорони здоров’я Запорізької області.

10:22 23.05.2019

19 травня - в Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій

Великий терор – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства.

11:21 18.05.2019

День Матері у ОНЗ "Гірсівська ЗОШ"

Одне із найбільш душевних свят - День матері зібрав у школі найдобріших, найкрасивіших, найтурботливіших, наймиліших матусь. Діти з задоволенням вітали  зі святом своїх матусь та бабусь,  виразили свою прихильність, вдячність та повагу за недоспані ночі та велике серце.

11:43 13.05.2019