До річниці проголошення Карпатської України

80 років тому, у березні 1939 р., українці на Закарпатті стали першим у міжвоєнній Європі народом, що не змирився із анексією, а зі зброєю в руках став на захист своєї свободи від агресії сусідніх держав.

21:02 09.03.2019

Робоча поїздка  Президента України Петра Порошенка до Запорізької області відбулась 27 лютого 2019 року. Президент України взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Запорізької області.

Робоча поїздка Президента України Петра Порошенка до Запорізької області відбулась 27 лютого 2019 року. Президент України взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку Запорізької області.

Під час засідання Ради регіонального розвитку Запорізької області, яке відбулось 27.02.2019 року, представники обласної влади, міст, районів, ОТГ регіону змогли підбити підсумки роботи за останні кілька років, презентувати плани на майбутнє.

11:29 28.02.2019

Зустріч з регіональним координатором Української фундації громадського здоров’я

27 лютого 2019 року відбулася зустріч представників Гірсівської громади, а саме: соціальних працівників, медиків, педагогів, соціально активних громадян з регіональним координатором Української фундації громадського здоров’я (УФГЗ) Оленою Єсипенко.

11:10 27.02.2019

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого - пам'ятний для багатьох українців день. Це День Героїв Небесної Сотні, присвячений подвигу учасників Революції Гідності 2013-2014 рр.

22:58 20.02.2019