14 листопада - Всесвітній день боротьби з захворюванням на цукровий діабет

14 листопада в усьому світі проводиться день боротьби з захворюванням на цукровий діабет, яке за визначенням Всесвітньої Організації охорони Здоров’я відноситься до глобальних медико – соціальних проблем, а за рівнем смертності знаходиться на третій позиції після патології серцево-судинної системи та онкології.

19:01 13.11.2018

Благодійний марафон до Дня Збройних Сил України

З метою посилення соціального захисту колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації, проводиться обласний благодійний телемарафон до Дня захисника України та Дня Збройних Сил України.

15:50 09.11.2018

25 років Надеждинській школі

19 жовтня 2018 року Надеждинській школі виповнилося 25 років. Святкували 25-річний ювілей з дня відкриття нового навчального закладу 26 жовтня.

10:27 29.10.2018

Візит представників ООН до Гірсівської громади

Структура ООН Жінки розпочала реалізацію проектів в 19ти об'єднаних територіальних громадах Донецької, Луганської (підконтрольних Уряду України територіях) та Запорізької областей щодо підтримки імплементації зобов'язань виконання Резолюції РБ ООН 1325 щодо Жінок, Миру та Безпеки на обласному та місцевому рівнях та щодо підтримки реалізації реформи децентралізації та правоохоронних органів, за фінансової підтримки Уряду Норвегії та Данії відповідно.

22:40 26.10.2018

Права захисників України

Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації надано інформаційний буклет, розроблений Міністерством юстиції у рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії Права Захисників України.

17:12 24.10.2018

22 жовтня - Міжнародний день шкільних бібліотек

Міжнародний місяць шкільних бібліотек — відзначається з 2008 щорічно у жовтні під егідою Міжнародної асоціації шкільної бібліотечної справи (МАШБС). Починаючи з 1999 за ініціативою ЮНЕСКО відзначався Міжнародний день шкільних бібліотек — щорічно, кожного четвертого понеділка жовтня.

12:24 22.10.2018

35 років Гірсівському ДНЗ "Сонечко"

Радісну подію відзначили 19 жовтня 2018 року у Гірсівському дошкільному навчальному закладі (садок) «Сонечко» - 35 років з дня відкриття.

18:30 19.10.2018