Дата: від до Скинути

Всеукраїнський референдум на підтвердження Акта проголошення незалежності України

Ухваленням Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року розпочався відлік нового етапу розвитку сучасної демократичної держави. Разом із тим, 24 серпня 1991 року фактично відбулося відновлення державної незалежності України, яке увінчало тривалий шлях Українського народу до самостійності.

08:43 30.11.2017

Матеріали засідання одинадцятої сесії восьмого скликання від 11.10.2017 р.

14:48 24.11.2017

До відзначення Дня ЗСУ та Міжнародного Дня волонтера

24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла постанову «Про військові формування в Україні», якою визначила: «підпорядкувати всі військові формування, дислоковані на території України, Верховній Раді України;

15:27 23.11.2017

Публікація в газеті "Роден Край"

Члени Запорізького обласного товариства болгарської культури та Запорізького міського товариства "Възраждане", опублікували статтю за підсумками візиту до жителів Гірсівської ОТГ.

10:18 23.11.2017

У Гірсівській ОТГ пройшла  презентація брошури В.Чопа, І.Лимана «Місцями пам’яті повстанських перемог у Запорізькому краї: Азовська операція Нестора Махна», в якій взяли участь 20 осіб.

09:49 23.11.2017

Про проведення обласного благодійного марафону до Дня Збройних Сил України

За ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки голови облдержадміністрації К.І. Бриля у Запорізькому регіоні стартує третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

09:23 23.11.2017

Візит товариства болгарської культури до Гірсівської ОТГ

Сьогодні жителів Гірсівської громади відвідали представники Запорізького товариства болгар, а саме: председатель Запорізького обласного товариства болгарської культури Мітков Василь Васильович, член Запорізького ОТБК Ангелов Іван Петрович та председатель Запорізького міського товариства "Възраждане" Сяров Олександр Олександрович .

15:45 02.11.2017