Дата: від до Скинути

Глава Уряду: З лютого починаємо процес передачі землі поза межами населених пунктів об'єднаним громадам у власність

Кабінет Міністрів України знайшов оптимальне юридичне рішення і готовий вже з лютого розпочати процес передачі землі поза межами населених пунктів у власність об'єднаним територіальним громадам. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

14:52 29.01.2018

Вивчення досвіду енергоефективних технологій

25-26 січня у Києві проходитиме конференція «Досвід Польщі, Норвегії та України у сфері підвищення енергоефективності міського господарства», організована Асоціацією міст України спільно з Асоціацією міст Польщі, Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад та Асоціацією «Енергоефективні міста України».

15:05 25.01.2018

ДО 80-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ В’ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА

1937, 24 грудня – у селі Єрки на Черкащині народився В’ячеслав Максимович Чорновіл, державний, громадський, політичний діяч, журналіст, народний депутат України I - III скликань, один із лідерів українського правозахисного руху, багаторічний лідер Народного Руху України, Герой України. 11 фактів про В’ячеслава Чорновола

09:06 25.01.2018

День соборності України

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України.

08:57 22.01.2018

Обласний фотоконкурс

Згідно з планом роботи Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації на 2018 рік та за метою просування на південно-східному туристичному ринку України нових туристичних продуктів та пропозицій, популяризації Запорізького краю оголошується обласний фотоконкурс для створення туристичного іміджу Запорізької області.

11:19 18.01.2018

Колядка для янголів

Прем’єра відеокліпу «КОЛЯДКА ДЛЯ ЯНГОЛІВ» за участю дітей, менших братів і сестер Героїв Небесної Сотні та дитячого хору спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М. Лисенка

17:44 30.12.2017