Новини від ГУ ДФС

Доходи місцевих скарбниць Запорізького регіону зросли на 17 відсотків

Запорізькі платники податків за чотири місяці перерахували до місцевих бюджетів 2 мільярди 882 мільйони гривень (без даних великих платників, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

14:16 13.05.2019

Організатори підпільного виробництва горілки на Запоріжжі постануть перед судом

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури направили до суду кримінальне провадження з обвинувальним актом за підозрою трьох учасників злочинної групи, які організували на території регіону незаконне виготовлення алкогольних напоїв.

14:16 13.05.2019

Надходження єдиного соціального внеску на Запоріжжі склали 2,6 мільярда

У січні-квітні 2019 року запорізькі платники податків спрямували до соцфондів 2 мільярди 608 мільйонів гривень єдиного соціального внеску (за оперативними даними та без даних великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько.

14:15 13.05.2019

Запоріжці поповнили бюджети на 5,8 мільярда гривень

За чотири місяці поточного року від запорізьких платників податків до бюджетів усіх рівнів надійшло 5 мільярдів 816,3 мільйона гривень, що на 1 мільярд 218 мільйонів більше, ніж за відповідний період минулого року (без показників великих підприємств, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

14:14 13.05.2019