Новини від Асоціації Міст України

У Запоріжжі виявлено мережу АЗС з продажу неякісного пального

Оперативники податкової міліції Головного управління ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури вилучили з незаконного обігу велику партію низькоякісного пального невідомого походження.

08:30 17.12.2018

На Запоріжжі за новими правилами вже розмитнено три автівки на єврономерах

Перші ластівки розмитнення легкового транспорту за новими правилами – це три автівки марок Volkswagen та Renault. Їхні власники пригнали авто з Литви та після здійснення митних формальностей на митному посту "Запоріжжя – центральний" Запорізької митниці ДФС сплатили державі майже 190 тисяч гривень митних платежів (мито, акцизний податок, ПДВ).

08:29 17.12.2018

Спеціалісти фіскальної служби та Держпраці провели 39 спільних перевірок запорізьких роботодавців

За два місяці кампанії з детінізації зайнятості населення, розпочатої Кабінетом Міністрів України, на Запоріжжі проведено 39 заходів контролю працедавців у сферах будівництва та роздрібної торгівлі продуктами харчування.

08:29 17.12.2018

Надходження до місцевих бюджетів Запорізької області зросли майже на мільярд

Запорізькі платники податків за 11 місяців 2018 року сплатили до місцевих бюджетів 7 мільярдів 488 мільйонів гривень (без показників великих платників податків, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

08:28 17.12.2018

Запорізькі підприємства сплатили понад 7,7 мільярда гривень митних платежів

У Запорізькій області від митного оформлення експортно-імпортних операцій до бюджету спрямовано 7 мільярдів 713 мільйонів гривень. Рівень надходжень до аналогічного періоду минулого року перевищено на 48 відсотків, додатково надійшло майже 2,5 мільярда.

08:28 17.12.2018

Запорізькі митники роз'яснили власникам авто на єврономерах порядок митного оформлення

На робочій зустрічі з власниками автомобілів з іноземною реєстрацією керівники Запорізької митниці ДФС надали роз’яснення та відповіли на найбільш актуальні запитання, що виникають у користувачів транспортних засобів, ввезених в Україну в митних режимах "транзит" або "тимчасове ввезення".

20:46 05.12.2018

Як законно завезти до України авто з Європи? Відповідають фахівці Запорізької митниці ДФС

Про новації ввезення транспортних засобів на митну територію України в ефірі телеканалу ТВ5 розповіла начальник управління організації митного контролю та оформлення Запорізької митниці ДФС Оксана Жездріна.

20:43 05.12.2018

За земельні ділянки запоріжці сплатили на 19 мільйонів більше ніж торік

За десять місяців надходження плати за землю від запорізьких платників склали 929,6 мільйона гривень, що на 19 мільйонів більше, ніж у січні-жовтні 2017 року. Лише у жовтні запоріжці поповнили місцеві бюджети на 80,5 мільйона гривень.

20:42 05.12.2018