Новини від Асоціації Міст України

Майже тисяча іноземців звернулися до фіскальної служби Запорізької області за отриманням реєстраційного номеру

Протягом січня-жовтня поточного року працівники фіскальної служби Запорізької області зареєстрували у Державному реєстрі фізичних осіб 31780 громадян, з них понад 967 іноземців, що на 112 осіб більше, ніж за аналогічний період минулого року.

20:23 23.11.2018

Запорізькі платники перерахували до держбюджету майже 2,6 мільярда гривень ПДВ

З початку року надходження податку на додану вартість від запорізьких платників склали 2 мільярди 579 мільйонів гривень (без врахування даних великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Рівень аналогічного періоду минулого року перевищено на 585 мільйонів або майже на 30 відсотків.

20:22 23.11.2018

Онлайн взаємодія запорізьких підприємств з митницею дорівнює 98 відсоткам

Експортно-імпортні операції на Запоріжжі зростають – усього за десять місяців запорізькі митники оформили майже 53 тисячі митних декларацій, що на 3,3 тисячі або на 6,5 відсотка більше, ніж торік. Із загальної кількості документів 98 відсотків подано до оформлення в електронному вигляді і лише 2 відсотки – "на папері".

20:22 23.11.2018

Оподаткування діяльності адвокатів: діалог фіскальної служби Запорізької області з експертами та громадськістю

За круглим столом представники фіскальної служби регіону разом із експертами та членами Громадської ради при ГУ ДФС Запорізької області розглядали питання оподаткування адвокатської діяльності.

20:20 23.11.2018

19:20 15.11.2018

Фінансові установи сплатили з внесків запорізьких вкладників понад 43,7 мільйона гривень податків

Оподаткування прибутків від банківських вкладів запоріжців дозволило поповнити бюджети на 43,7 мільйона гривень. Порівняно з минулим роком надходження податку на доходи фізосіб у вигляді процентів зросли на 2,5 мільйона або на 6 відсотків.

19:19 15.11.2018

У Запорізькій області власники майже 95 відсотків легально ввезених автомобілів скористалися пільгами при розмитненні

У Запорізькій області у період з серпня 2016 року по 31 липня 2018 року ввезено з-за кордону 907 легкових автівок. Власники 859 транспортних засобів скористалися пільгами при їх розмитненні.

18:52 15.11.2018

На Запоріжжі за фактами ухилення від сплати податків слідчі фіскальної служби області розпочали 99 проваджень

У сфері економіки співробітники податкової міліції Запорізького регіону з початку року викрили 99 злочинів, половина з яких належить до категорії тяжких. За фактами ухилення від сплати податків і зборів в особливо великих розмірах розпочато 37 кримінальних проваджень.

18:52 15.11.2018

З доходів запоріжців бюджети отримали понад 5,4 мільярда гривень

За десять місяців від платників Запорізької області до бюджетів усіх рівнів надійшло 5 мільярдів 429 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб (не враховуючи показники великих платників податків, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

18:50 15.11.2018