Новини від Асоціації Міст України

Запорізькі роботодавці за рік перерахували до Пенсійного і соцфондів понад 7 мільярдів гривень

Річний внесок запорізьких платників єдиного соціального внеску склав 7 мільярдів 67 мільйонів гривень (не враховуючи дані великих підприємств, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

14:07 12.01.2019

Яка неоподатковувана сума добових для відряджень по Україні в 2019 році?

До оподатковуваного податком на доходи фізичних осіб доходу платника податку - фізичної особи, яка перебуває у трудових відносинах із своїм роботодавцем або є членом керівних органів підприємств, установ, організацій, не включаються витрати на відрядження, не підтверджені документально, на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи (добові витрати), понесені у зв'язку з таким відрядженням (добові):

21:47 02.01.2019

Використовуйте нові форми реєстраційних документів при отриманні послуг електронного цифрового підпису

З 07 листопада 2018 року,  у зв’язку з набранням чинності Закону України від 05.10.2017 № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги», затверджено нові форми реєстраційних документів:

21:47 02.01.2019

Минулого року фіскальна служба видала запоріжцям майже 62 тисячі електронних ключів

Більше 21 тисячі запорізьких платників податків минулого року стали власниками ключів електронного цифрового підпису. Фахівці фіскальної служби регіону видали їм 61850 посилених сертифікатів ЕЦП.

21:46 02.01.2019

За підозрою у постачанні контрафакту запорізькі митники понад 130 разів призупиняли митне оформлення товарів

У січні-листопаді 2018 року під час митного оформлення товарів, внесених до митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власності, запорізькі митники 133 рази призупиняли процедури для запобігання поставок контрафактної продукції.

21:45 02.01.2019