Новини від Асоціації Міст України

Для торгівлі алкоголем і тютюном фіскальна служба видала запорізьким підприємцям понад 7,2 тисячі ліцензій

У січні-вересні 2018 року фіскальна служба Запорізької області видала 7246 ліцензій на право реалізації підакцизної продукції. Зокрема, суб'єкти господарювання отримали 4197 дозволів для торгівлі алкогольними напоями та 3049 – для продажу тютюнових виробів.

23:04 26.10.2018

До уваги платників!

Мелітопольське управління ГУ ДФС у Запорізькій області звертає увагу платників на те, що управлінням забезпечується реалізація повноважень Головного управління ДФС щодо платників, які перебувать на обліку на території м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів.

23:03 26.10.2018

Запорізькі аграрії збільшили сплату єдиного податку на 6,3 мільйона

У січні-вересні поточного року сільгоспвиробники Запорізької області, які використовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 174,3 мільйона гривень єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року надходження збільшились на 6,3 мільйона або майже на чотири відсотки.

22:58 26.10.2018

У Запорізькій області посилюється протидія незаконній торгівлі нафтопродуктами

Сьогодні під керівництвом заступника голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Бабаніна відбулося спільне засідання представників органів обласної влади, контролюючих відомств та правоохоронних структур з питань протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій на території регіону. У нараді взяв участь начальник оперативного управління ГУ ДФС у Запорізькій області Богдан Красюк.

22:58 26.10.2018

Запорізькі аграрії збільшили сплату єдиного податку на 6,3 мільйона

22:57 26.10.2018

У Запоріжжі презентували нову модель взаємодії влади і бізнесу

Сьогодні під час засідання Ради Запорізької торгово-промислової палати представники органів влади, бізнесу та громадськості обговорювали перспективи розвитку ефективного діалогу та вирішення проблем суб'єктів підприємництва.

22:56 26.10.2018

Для запорізьких платників податків заплановано збільшення кількості адмінпослуг за принципом "єдиного вікна"

Члени обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва ініціювали напрацювання механізму розширення переліку адміністративних послуг від органів виконавчої влади за принципом "єдиного вікна".

22:55 26.10.2018