Масляна 2020

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. Масляна символізувала прихід весни та пробудження природи.

15:54 02.03.2020

Буревій минув

Минулої доби жителі нашої громади пережили буревій - швидкість вітру сягала 25 - 30 м/с. На території села Гірсівка помічені зруйновані об'єкти комунальної та приватної власності.

08:49 25.02.2020

Всесвітній день води

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води. У 2020 році він буде проходити під гаслом «Вода та зміни клімату-прискорення дій». У цей день у всіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів, адже більше мільярда людей на планеті використовують неякісну воду.

08:32 22.02.2020

Про застосування пестицидів та агрохімікатів

Основні правила застосування пестицидів і агрохімікатів у сільському господарстві Здійснення діяльності щодо транспортування, зберігання та застосування пестицидів регламентується вимогами Закону України «Про пестициди  та агрохімікати» від 02 березня 1995 року  № 86/95-ВР; Державних  санітарних  правил ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві».

15:40 05.02.2020