22 червня  – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

09:24 22.06.2020

Амбулаторію монопрактики у с. Гірсівка відкрито!

18 червня 2020 року в Гірсівській громаді відбулося урочисте відкриття нової амбулаторії монопрактики. В Україні триває медична реформа, яка стосується конкретно всіх і кожного адже її мета – забезпечити всім громадянам України рівний доступ до якісних медичних послуг та побудувати систему охорони здоров’я, в центрі якої знаходиться пацієнт.

08:13 19.06.2020

Безконтактні термометри для закладів освіти

Шість безконтактних інфрачервоних термометрів на суму 10200 грн для закладів освіти закупила Гірсівська сільська рада. За допомогою таких приладів виміряти температуру вдається за декілька секунд. Термометр працює від звичайних батарейок. Безконтактні термометри передані Гірсівському ОНЗ, Дунаївській філії, ЗДО «Сонечко» та «Золотий ключик». Завдяки цьому придбанню заклади дошкільної освіти громади вже в середині цього місяця почнуть працювати та приймати дітей.

08:10 10.06.2020

Подяка нашим інвесторам

У цей нелегкий час, коли у світі вирує пандемія коронавірусу COVID-19, як ніколи, необхідні засоби захисту та антисептики. Приємно, що є люди, які не байдужі до проблем мешканців Гірсівської громади і які здатні сприймати чужі біди, як свої.

17:25 29.05.2020

З Міжнародним днем захисту дітей!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

17:22 29.05.2020

Про необхідність декларування зміни роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість

Щоб змініти ціну на товари із наступного переліку, потрібно пройти мехінізм декларування зміни ціни відповідно до постанови КМУ "Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення"

17:30 19.05.2020