Від приазовських роботодавців соціальні фонди отримали майже 37 мільйонів

Протягом січня-липня 2018 року платники податків Приазовщини спрямували до соціальних фондів 36 мільйонів 479 тисяч гривень єдиного соціального внеску. Про це повідомив начальник Мелітопольського управління Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Літинський.

08:01 09.08.2018

Протягом січня – червня цього року користувачі послуг «конвертаційних центрів» сплатили до бюджету більше 3 мільйонів

Протягом січня - червня 2018 року, з метою виконання доручень керівництва Держави та Державної фіскальної служби України, оперативним управлінням Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області вжито ряд організаційних та практичних заходів, направлених на збільшення надходження коштів до бюджету з несплачених податків тіньового сектору економіки, здійснення оперативно – розшукової діяльності, в першу чергу за рахунок виконання основних пріоритетів в роботі.

15:26 06.08.2018

Реєстрація платником ПДВ. Дізнайтесь як і за яких умов

Під обов'язкову реєстрацію у якості платника ПДВ підпадає особа, у якої загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 млн грн. (без урахування ПДВ).

15:23 06.08.2018

Для запобігання порушенню прав власників торгових марок запорізькі митники 71 раз призупиняли митне оформлення

За перше півріччя поточного року співробітники Запорізької митниці ДФС 71 раз призупиняли митне оформлення товарів для підтвердження інтелектуальних прав та недопущення потрапляння контрафакту на споживчий ринок. Після отримання листів від представників власників прав на знаки для товарів і послуг, митні процедури були завершені.

15:21 06.08.2018

Від фізичних осіб – власників легкових автомобілів надійшло більше 331 тисячі  гривень транспортного податку

Від фізичних осіб – власників легкових автомобілів надійшло більше 331 тисячі гривень транспортного податку

«В поточному році 24 мешканцям м. Мелітополя та Приазов’я необхідно сплатити до місцевих бюджетів транспортний податок в загальній сумі 516 тисяч 666 гривень, з них 23 жителя мелітопольського регіону, яким нараховано до сплати майже 514 тисяч 583 гривні.

12:05 01.08.2018