Дата: від до Скинути

Податковий агент нараховує дохід, але не виплачує. Коли до бюджету перераховується військовий збір?

Нарахування, утримання та сплата (перерахування) військового збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому ст. 168 Податкового кодексу для податку на доходи фізичних осіб за ставкою 1,5% від об’єкта оподаткування.

16:41 25.07.2018

Як сплачувати ЄВ новоствореним підприємцем - платником єдиного податку 3-ї групи?

Зареєстровані в установленому законом порядку суб’єкти господарювання (новостворені), які протягом 10 днів з дня державної реєстрації подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, яка не передбачає сплату податку на додану вартість, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації.

16:39 25.07.2018

Кількість митних процедур, здійснених за принципом "єдиного вікна", зросла у два з половиною рази

За перше півріччя показники здійснення митних процедур за принципом "єдиного вікна" на запорізьких митницях зросли порівняно з минулорічними у два з половиною рази. Про це повідомив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев.

16:38 25.07.2018

Запорізькі митники видали 1906 сертифікатів для експорту товарів до країн ЄС

У першому півріччі запорізькі підприємства отримали від Запорізької митниці ДФС 1906 сертифікатів EUR.1 на товари для торгівлі з 28 європейськими країнами. Як повідомив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев, кількість виданих документів на 838 перевищує минулорічну, це свідчить про зростання експортних операцій.

16:36 25.07.2018

Відпочивальники спрямували до місцевих бюджетів Запорізької області понад півмільйона гривень

Курортні зони та історичні місця Запорізького краю активно приймають гостей. Кошти за проживання у готелях, пансіонатах, базах відпочинку, санаторіях оподатковуються туристичним збором, залишаючи місцевим бюджетам додатковий фінансовий ресурс.

16:35 25.07.2018

Зміни у Порядку обліку платників ЄСВ

08 червня 2018 року набрав чинності наказ МФУ від 29.03.2018 № 393 "Про затвердження Змін до «Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

13:48 25.07.2018