Запорізькі митники упередили незаконне вивезення валюти

У міжнародному аеропорту м. Запоріжжя під час митного оформлення пасажирів, які відлітали рейсом "Запоріжжя-Стамбул", громадянка України вирішила обрати "зелений коридор", де митний контроль здійснюється у спрощеному порядку, без заповнення декларації.

18:26 28.08.2018

Платник єдиного податку 2-ї групи надає послуги. Що необхідно знати про обмеження?

Другу групу єдиного податку мають право обрати фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

18:15 28.08.2018

Комунальні підприємства регіону збільшили сплату податку на прибуток на 156 відсотків

Приазовські підприємства і установи комунальної форми власності за січень-липень сплатили до місцевих бюджетів 408,5 тисяч гривень податку на прибуток. Порівняно з минулим роком рівень надходжень збільшився на  249 тисяч гривень або на 156 відсотків.

18:14 28.08.2018

Для реалізації підакцизної продукції запорізьким підприємцям фіскальна служба видала майже 6 тисяч ліцензій

З початку року до місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 26,8 мільйона гривень плати за ліцензії на право здійснення оптової або роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

18:10 28.08.2018

Інформаційні матеріали  Українського інституту національної пам'яті до змісту відзначення 27-ї річниці Незалежності України

Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам'яті до змісту відзначення 27-ї річниці Незалежності України

Упродовж тисячолітньої історії однією з основоположних цінностей українців було прагнення свободи. Саме це спонукало їх боротися за незалежність.

10:41 24.08.2018

Дізнайтесь, коли підприємці – платники єдиного податку застосовують РРО

Реєстратори розрахункових операцій (РРО) та розрахункові книжки не застосовуються при продажу товарів (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту) та наданні послуг фізичними особами – підприємцями, які відносяться до груп платників єдиного податку, що не застосовують РРО.

10:43 23.08.2018

Зміни в законодавстві

Сімейне фермерське господарство може здійснювати діяльність на єдиному податку 4-ї групи

09:52 23.08.2018

Податкова соціальна пільга для одинокої матері у 2018 році

Платник податку, який є одинокою матір’ю (батьком), вдовою (вдівцем) або опікуном, піклувальником, має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 150% суми пільги, яка визначена п.п. 169.1.1 ст. 169 Податкового кодексу у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років.

09:39 23.08.2018