Пряма "гаряча" телефонна лінія депутата Запорізької обласної ради Закарлюка О.В.

У четвер, 19 липня 2018 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування Закарлюка Олег Васильович.

21:44 09.07.2018

Запрошуємо на постійну роботу сімейного лікаря

Гірсівська об'єднана територіальна громада запрошує на постійну роботу сімейного лікаря для обслуговування мешканців сіл: Гірсівка, Надеждине, Дунаївка, Волна, Вікторівка. Заробітна плата до 8000  грн.

09:35 08.02.2018

Оголошення: пропозиції щодо генерального плану

Гірсівська сільська рада Приазовського району Запорізької області повідомляє, що відповідно до рішень сесії сільської ради від 20.09.2017 року розпочато розробку Генеральних планів населених пунктів, а саме:

10:18 28.09.2017

К вниманию владельцев КРС с. Гирсовка

13.06.2017 г. с 6.30 час. в с. Гирсовка состоится выводка КРС с 6-ти месячного возраста для взятия крови на лейкоз, бруцеллёз, туберкулёз и введение туберкулина.  16.06.2017 г. с 6.30 час. - учёт реакции на туберкулёз, вакцинация КРС. Животные должны быть идентифицированы. Обязательно при себе иметь паспорт на животных. Место вывода - Центральный переулок. Цена одной головы КРС - 75,21 грн.

21:11 09.06.2017