Правова допомога від ГО "Сила права"

«Сила права» надає безкоштовну правову підтримку з розрахунку збитків, підготовки та супроводження позовів на всіх етапах судового провадження до фактичного отримання компенсації.

20:57 26.09.2018

У вівторок, 2 жовтня 2018 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу Рєпкін Олександр Олександрович.

20:47 26.09.2018

Новостворені податкові інспекції надають послуги платникам податків Запорізької області

Фіскальна служба Запорізької області наближається до завершального етапу реалізації дворівневої системи контролю та адміністрування податків і зборів, відповідно до якої Головне управління ДФС у Запорізькій області здійснюватиме фіскальні функції, а сервісне обслуговування відбуватиметься на районному рівні.

20:12 21.09.2018

Національний музей історії України оголошує набір до першої в Україні Школи музейних лідерів.

Проект, створений за підтримки Українського культурного фонду, покликаний формувати музейних лідерів нової генерації – сміливих, креативних, неординарних фахівців культурно-освітнього простору, а також допомогти стати справжніми кваліфікованими фахівцями журналістам, які пишуть про культуру, зокрема музейництво.

20:27 20.09.2018

У четвер, 27 вересня, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради Фукс Геннадій Григорович. Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Всі дзвінки безкоштовні.

23:17 18.09.2018

У вівторок, 25 вересня 2018 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Майстро Дмитро Миколайович.

23:15 18.09.2018

У понеділок, 17 серпня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія з питань, що пов’язані з переходом на цифрове телевізійне мовлення, під час якої на запитання громадян відповідатиме представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Запорізькій області Кучугурний Володимир Юхимович.

17:59 13.09.2018

У середу, 19 вересня 2018 року, відбудеться  пряма  телефонна лінія на тему: «Житлове та земельне право», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат.

17:57 13.09.2018

Ініціатива ЄС «Європейський корпус солідарності» відкриває можливості для молодих людей

10 серпня 2018 року Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС „Європейський корпус солідарності”, яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

09:31 10.09.2018

До уваги платників!

З 11 вересня 2018 року бюджетні рахунки для сплати податків, відкриті на МФО іншому, ніж 899998, будуть закриті

18:37 28.08.2018