У четвер, 14 лютого 2019 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорозької обласної ради член постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово – комунального господарства Криль Ярослав Миколайович Криль Ярослав Миколайович.

11:23 02.02.2019

Увага! Обговорення: Змінюється тариф на водопостачання для Гірсівської ОТГ

З метою недопущення прийняття економічно необгрунтовних тарифів, на обговорення та внесення пропозицій щодо прийняття рішення  надається проект рішення «Про  затвердження  скорегованих  тарифів  на  комунальні  послуги щодо  водопостачання», розрахунок витрат та доходів ФОП «Кірчев С.Д.».

11:02 02.02.2019

У п'ятницю, 15 лютого 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Романовський Олександр Володимирович.

19:58 01.02.2019

У п'ятницю, 25 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник директора Департаменту соціального захисту населення-начальник управління Запорізької обласної державної адміністрації Кривошей Катерина Юріївна.

09:12 21.01.2019

У середу, 30 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Вишнякавої Ірини Олександрівни.

09:08 21.01.2019

У четвер, 17 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Майстро Дмитро Миколайович.

14:00 12.01.2019