У вівторок, 4 грудня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань соціальної політики і праці Ільїн Олег Володимирович.

18:40 02.12.2018

У понеділок, 27 листопада, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань бюджету Максимова Ірина Михайлівна.

10:56 19.11.2018

У середу, 21 листопада 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Сімейне право», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат.

18:07 16.11.2018

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт

Запрошуємо журналістів до участі у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».  Дедлайн подачі матеріалів – до 20 грудня 2018 року.

19:22 15.11.2018

У понеділок, 5 листопада 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме представник Секретаріату уповноваженого Верховної ради України зправ людини у Запорізькій області Деменєва Ольга Василівна.

20:25 29.10.2018

У середу, 31 жовтня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник Головного управління держпраці у Запорізькій області Бабенко Олександр Петрович.

17:08 22.10.2018

У середу, 24 жовтня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: "Адміністративне право", під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Другого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги та адвокат.

17:07 12.10.2018

У четвер, 11 жовтня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник директора Департаменту соціального захисту населення - начальник управління Запорізької обласної державної адміністрації Кривошей Катерина Юріївна.

22:43 02.10.2018