У четвер, 4 квітня 2019 року, відбудеться пряма “гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань соціальної політики та праці Ільїн Олег Володимирович.

21:00 27.03.2019

Фестиваль «Играй веселая гармонь!»

Гирсовская   ОТГ приглашает гармонистов Приазовского района принять участие в фестивале, который состоится 5 апреля 2019г. в Гирсовском  Доме Культуры.

19:52 26.03.2019

У вівторок, 26 березня 2019 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з гуманітарних питань Старух Олександр Васильович.

09:11 17.03.2019

У понеділок , 4 березня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання  громадян відповідатиме регіональний представник Уповноваженого Верховної ради України з прав людини Демєнєва Олена Василівна.

11:06 26.02.2019

26 лютого 2019 року відбудеться пряма телефонна лінія з питань пенсійного забезпечення. На запитання громадян буде відповідати начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Жмурко Світлана Олексіївна.

00:28 19.02.2019

Повідомлення про оприлюднення проектів рішень Гірсівської сільської ради по місцевим податкам

Керуючись Податковим кодексом України, п. 24 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  виконавчий комітет Гірсівської сільської ради повідомляє про оприлюднення проектів рішень Гірсівської сільської ради:

14:21 18.02.2019

У вівторок, 19 лютого 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Запобігання та протидія домашньому насильству та гендерній дискримінації: заборонний та обмежувальний припис тощо», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Першого Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат.

00:13 12.02.2019