До уваги школярів!

Університет державної фіскальної служби України запрошує учнів 9-11 класів усіх регіонів України до участі у IІI Всеукраїнському Інтелектуальному конкурсі «Податківець майбутнього»

08:53 26.04.2019

У четвер, 25 квітня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова Запорізької обласної ради Самардак Григорій Вікторович.

21:58 21.04.2019

У вівторок, 23 квітня 2019 року, відбудеться пряма “гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, секретар постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Кузьменко Роман Олександрович.

21:57 21.04.2019

Невеличкі громади Запорізької області можуть отримати гроші на реалізацію культурно-мистецьких проектів.

В Україні стартує проект «Малі міста – великі враження». Це конкурс для невеличких громад та міст з населенням до 50 тисяч осіб. Його основна мета — збереження культурної спадщини та впровадження нових креативних проектів.

21:43 21.04.2019

У четвер, 4 квітня 2019 року, відбудеться пряма “гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань соціальної політики та праці Ільїн Олег Володимирович.

21:00 27.03.2019

Фестиваль «Играй веселая гармонь!»

Гирсовская   ОТГ приглашает гармонистов Приазовского района принять участие в фестивале, который состоится 5 апреля 2019г. в Гирсовском  Доме Культуры.

19:52 26.03.2019

У вівторок, 26 березня 2019 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з гуманітарних питань Старух Олександр Васильович.

09:11 17.03.2019

У понеділок , 4 березня 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання  громадян відповідатиме регіональний представник Уповноваженого Верховної ради України з прав людини Демєнєва Олена Василівна.

11:06 26.02.2019