Вебінар на тему: Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах

З метою ознайомлення суб’єктів підприємництва з інструментом представництва та захисту їх законних інтересів у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, що перебувають у сфері їх управління,

13:35 29.07.2020

У п'ятницю, 17 липня 2020 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Майстро Дмитро Миколайович.

15:07 13.07.2020

У середу, 8 липня 2020 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, секретар постійної комісії з питань бюджету, Хвостак Василь Володимирович.

09:39 02.07.2020

У п’ятницю 26 червня до Запорізького обласного контактного центру завітає головний лікар Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні, депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань охорони здоров`я, материнства та дитинства, Шинкаренко Володимир Леонтійович, щоб у рамках прямої лінії поспілкуватись з мешканцями області.

13:50 23.06.2020