У вівторок, 25 вересня 2018 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Майстро Дмитро Миколайович.

23:15 18.09.2018

У понеділок, 17 серпня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія з питань, що пов’язані з переходом на цифрове телевізійне мовлення, під час якої на запитання громадян відповідатиме представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Запорізькій області Кучугурний Володимир Юхимович.

17:59 13.09.2018

У середу, 19 вересня 2018 року, відбудеться  пряма  телефонна лінія на тему: «Житлове та земельне право», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат.

17:57 13.09.2018

Ініціатива ЄС «Європейський корпус солідарності» відкриває можливості для молодих людей

10 серпня 2018 року Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС „Європейський корпус солідарності”, яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

09:31 10.09.2018

До уваги платників!

З 11 вересня 2018 року бюджетні рахунки для сплати податків, відкриті на МФО іншому, ніж 899998, будуть закриті

18:37 28.08.2018

У понеділок, 4 вересня 2018 року, відбудеться пряма гаряча телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме регіональний представник Уповноваженого Верховної ради України з прав людини Олена Василівна Демєнєва.

18:23 28.08.2018

У вівторок , 4 вересня 2018 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, секретар комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово – комунального господарства Кузьменко Роман Олександрович

18:19 28.08.2018

У вівторок, 28 серпня відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Геннадій Федорович Бурка.

18:52 21.08.2018

У п'ятницю, 10 серпня 2018 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме Директор соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Абдурахманова Світлана Петрівна.

09:52 30.07.2018