Як зробити антисептик в домашніх умовах: рекомендації ВООЗ

Через поширення коронавірусу на прилавках супермаркетів та аптек зникли антисептики. Всесвітня організація охорони здоров'я надала рекомендації, які допоможуть зробити самостійно спиртовмісний гелевий антисептик.

08:37 22.03.2020

У четвер, 26 березня 2020 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з гуманітарних питань Старух Олександр Васильович.

13:10 18.03.2020

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ТА МЕШКАНЦІ ПРИАЗОВСЬКОГО РАЙОНУ!

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»  Приазовська районна філія ЗОЦЗ  на період введення карантину, з метою захисту вашого здоров’я  організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19.

13:07 18.03.2020

УВАГА

Розпорядження голови сільської ради Про посилення карантинних заходів щодо недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території Гірсівської сільської ради Розпорядження голови сільської ради Про запобігання поширенню корона вірусу COVID-19 на території Гірсівської сільської ради З метою запобігання занесенню і поширенню на території  Гірсівської сільської ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV:

10:12 17.03.2020