IV конкурс "Scholarship в Україні"

Це вже IV конкурс "Scholarship в Україні" для студентів ЗВО, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

14:47 13.12.2019

У середу, 18 грудня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на питання щодо працевлаштування населення, ефективного підбору кадрів для роботодавців регіону та роз’яснення законодавства в ситуації масового вивільнення співробітників районних державних адміністрацій відповідатиме директор Запорізького обласного центру зайнятості, Дуднік Ірина Олександрівна.

14:52 11.12.2019

У вівторок, 17 грудня 2019, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Пенсійне законодавство» під час якої на запитання громадян відповідатиме директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізьких областях, Наливайко Павло Іванович та фахівці Центру.

14:44 09.12.2019

У понеділок 9 грудня 2019 року відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та сільськогосподарського виробництва, Луценко Катерина Василівна.

14:29 05.12.2019

У п'ятницю, 29 листопада 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Майстро Дмитро Миколайович.

14:19 23.11.2019

Конкурс "Дельта Милосердя"

Благодійні фонди та громадські організації Гірсівської громади мають можливість виграти грант на реалізацію свого проекту 30 000 гривень в рамках соціального проекту “Дельта Милосердя” . Проект створено для підтримки благодійних фондів України.В межах цього проекту фонд або організація мають змогу виграти грант в таких номінаціях: - в номінації “Благодійний проект” – грант у 20 000 грн на його реалізацію або співфінансування;- в номінації “Візитка Фонду” – 10 000 грн на адміністративні потреби.Участь безкоштовна!5 вересня відбулась прес-конференція з приводу старту першого конкурсу "Дельта Милосердя", з якою можна ознайомитися за посиланням https://youtu.be/iHJzYSLadmk .Для участі необхідно:

14:18 18.11.2019

В межах соціального проекту для студентів "Scholarship в Україні" триває ІV конкурс, призовий фонд якого складає 63 000 грн.

Конкурс для студентів Гірсівської громади (очної та заочної форми навчання), переможець якого отримає оплату одного року навчання в українському ЗВО.

07:53 18.11.2019