УВАГА

Розпорядження голови сільської ради Про посилення карантинних заходів щодо недопущення поширення коронавірусу COVID-19 на території Гірсівської сільської ради Розпорядження голови сільської ради Про запобігання поширенню корона вірусу COVID-19 на території Гірсівської сільської ради З метою запобігання занесенню і поширенню на території  Гірсівської сільської ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV:

10:12 17.03.2020

З метою профілактики захворювання на коронавірус на території Гірсівської громади заборонено проводити масові заходи

12 березня відбулося засідання керівників усіх закладів громади з питань координації дій щодо недопущення занесення і поширення на території громади випадків захворювань, спричинених коронавірусом.

11:41 16.03.2020

У середу, 25 лютого 2020 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович.

08:41 24.02.2020

У четвер, 20 лютого 2020 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Абдурахманова Світлана Петрівна.

09:04 12.02.2020

У п`ятницю, 7 лютого 2020 року, відбудеться пряма "гаряча"  телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник управління юридичного забезпечення діяльності Запорізької обласної ради Мороз Єгор Олегович.     Звертатись  з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.      Всі дзвінки безкоштовні.

15:36 05.02.2020