У п'ятницю, 15 лютого 2019 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме народний депутат України, Романовський Олександр Володимирович.

19:58 01.02.2019

У п'ятницю, 25 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник директора Департаменту соціального захисту населення-начальник управління Запорізької обласної державної адміністрації Кривошей Катерина Юріївна.

09:12 21.01.2019

У середу, 30 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Вишнякавої Ірини Олександрівни.

09:08 21.01.2019

У четвер, 17 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Майстро Дмитро Миколайович.

14:00 12.01.2019

У вівторок, 4 грудня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань соціальної політики і праці Ільїн Олег Володимирович.

18:40 02.12.2018