З метою профілактики захворювання на коронавірус на території Гірсівської громади заборонено проводити масові заходи

12 березня відбулося засідання керівників усіх закладів громади з питань координації дій щодо недопущення занесення і поширення на території громади випадків захворювань, спричинених коронавірусом.

11:41 16.03.2020

У середу, 25 лютого 2020 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович.

08:41 24.02.2020

У четвер, 20 лютого 2020 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Абдурахманова Світлана Петрівна.

09:04 12.02.2020

У п`ятницю, 7 лютого 2020 року, відбудеться пряма "гаряча"  телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник управління юридичного забезпечення діяльності Запорізької обласної ради Мороз Єгор Олегович.     Звертатись  з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.      Всі дзвінки безкоштовні.

15:36 05.02.2020

У середу, 18 грудня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на питання щодо працевлаштування населення, ефективного підбору кадрів для роботодавців регіону та роз’яснення законодавства в ситуації масового вивільнення співробітників районних державних адміністрацій відповідатиме директор Запорізького обласного центру зайнятості, Дуднік Ірина Олександрівна.

14:52 11.12.2019