У вівторок , 4 вересня 2018 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, секретар комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово – комунального господарства Кузьменко Роман Олександрович

18:19 28.08.2018

У вівторок, 28 серпня відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Геннадій Федорович Бурка.

18:52 21.08.2018

У п'ятницю, 10 серпня 2018 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме Директор соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Абдурахманова Світлана Петрівна.

09:52 30.07.2018

У середу, 31 липня 2018 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме Президент ЗОСППР «Потенціал», Голова Ради Запорізької обласної федерації роботодавців Головко Олександр Степанович.

23:51 23.07.2018

У середу, 25 липня 2018 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування Барзіон Микола Олексійович.

13:57 16.07.2018