У п'ятницю, 10 серпня 2018 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме Директор соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Абдурахманова Світлана Петрівна.

09:52 30.07.2018

У середу, 31 липня 2018 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме Президент ЗОСППР «Потенціал», Голова Ради Запорізької обласної федерації роботодавців Головко Олександр Степанович.

23:51 23.07.2018

У середу, 25 липня 2018 року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування Барзіон Микола Олексійович.

13:57 16.07.2018

Пряма "гаряча" телефонна лінія депутата Запорізької обласної ради Закарлюка О.В.

У четвер, 19 липня 2018 року, відбудеться пряма "гаряча" телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування Закарлюка Олег Васильович.

21:44 09.07.2018