У четвер, 13 червня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, член постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр та раціонального природокористування Барзіон Микола Олексійович.  Звертатись з 13:00 до 14:00 за телефоном 0-800-503-508.

10:07 10.06.2019

Всеукраїнський фотоконкурс «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади»

Маємо честь повідомити вам, що *Програма «U-LEAD з Європою»* запускає всеукраїнський фотоконкурс *«Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади», *який триватиме* з 21 травня по 11 червня 2019.

11:35 24.05.2019

У вівторок, 28 травня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, Васильцов Сергій Анатолійович.

11:32 23.05.2019

У вівторок, 21 травня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Трудове право та охорона праці» (що робити, якщо роботодавець вимагає виконувати обов’язки, не передбачені трудовим договором, незаконне звільнення чи невиплата заробітної тати, стягнення нарахованої та невитаченої заробітної тати, укладання трудового договору, нещасний випадок на виробництві тощо), під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

11:18 18.05.2019

Роз'яснення щодо отримання кредиту згідно Програми "Сільське подвір'я"

Роз'яснення щодо отримання кредиту згідно Програми "Сільське подвір'я"   Комунальна установа «Обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Запорізької обласної ради (далі – Фонд) виконуючи державну програму забезпечення сільських громадян житлом надає пільгові довгострокові кредити сільським мешканцям.

11:24 16.05.2019

Запрошуємо на постійну роботу сімейного лікаря

Гірсівська об'єднана територіальна громада запрошує на постійну роботу сімейного лікаря для обслуговування мешканців сіл: Гірсівка, Надеждине, Дунаївка, Волна, Вікторівка. Заробітна плата до 12000  грн.

22:09 13.05.2019

До уваги школярів!

Університет державної фіскальної служби України запрошує учнів 9-11 класів усіх регіонів України до участі у IІI Всеукраїнському Інтелектуальному конкурсі «Податківець майбутнього»

08:53 26.04.2019

У четвер, 25 квітня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова Запорізької обласної ради Самардак Григорій Вікторович.

21:58 21.04.2019

У вівторок, 23 квітня 2019 року, відбудеться пряма “гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, секретар постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Кузьменко Роман Олександрович.

21:57 21.04.2019

Невеличкі громади Запорізької області можуть отримати гроші на реалізацію культурно-мистецьких проектів.

В Україні стартує проект «Малі міста – великі враження». Це конкурс для невеличких громад та міст з населенням до 50 тисяч осіб. Його основна мета — збереження культурної спадщини та впровадження нових креативних проектів.

21:43 21.04.2019