Новини від Асоціації Міст України

Запорізькі підприємці спрямували до місцевих бюджетів 340 мільйонів гривень

Представники малого і середнього підприємництва з початку року сплатили до місцевих скарбниць Запорізької області 340 мільйонів гривень єдиного податку. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, надходження податку порівняно з аналогічним періодом минулого року зросли на 18 відсотків, додатково бюджети отримали 52,3 мільйона.

08:59 26.04.2019

У Запоріжжі в доменній печі спалили 33 тисячі пачок конфіскованих цигарок

За результатами рішення суду було знищено 33 тисячі пачок тютюнової продукції орієнтовною вартістю понад 1 мільйон гривень. У рамках операції "Акциз" співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Запорізькій області вилучили партію цигарок у трьох громадян, які не були зареєстровані як суб'єкти господарювання.

08:58 26.04.2019

Валерій Манько: "Запорізькі платники збільшили відрахування ПДВ на 43,6 мільйона"

У першому кварталі поточного року платники Запорізького регіону забезпечили до державного бюджету 796,4 мільйона гривень податку на додану вартість. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько. Він зазначив, що порівняно з минулорічними показниками рівень сплати зріс на 43,6 мільйона.

08:57 26.04.2019

Підробки брендового одягу та унікальних автозапчастин не пройдуть через Запорізьку митницю – діє контроль інтелектуальної власності

З початку року співробітники Запорізької митниці ДФС 34 рази призупиняли митне оформлення товарів для підтвердження права інтелектуальної власності.

08:56 26.04.2019

За закінченими провадженнями податкової міліції відшкодовано майже 8 мільйонів

З початку року слідчі підрозділи фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Запорізькій області розслідували 113 кримінальних проваджень, з яких 77 відносяться до категорії тяжких, у тому числі 55 – за ухилення від сплати податків і зборів в особливо великих розмірах.

08:55 26.04.2019

Запорізькі комунальні підприємства поповнили місцеві бюджети на 113 мільйонів гривень

У січні-березні 2019 року підприємства комунальної форми власності сплатили до місцевих бюджетів 113 мільйонів гривень податку на прибуток. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, рівень сплати зріс на 69 мільйонів або на 157 відсотків порівняно з минулорічними показниками.

22:37 21.04.2019

На Запоріжжі викрито 45 митних порушень

Співробітники Запорізької митниці ДФС за три місяці 2019 року викрили 45 фактів недотримання митного законодавства. Загальна сума адміністративних правопорушень склала 16,7 мільйона гривень. Стосовно громадян та суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності заведені справи про порушення митних правил.

22:26 21.04.2019

На Запоріжжі банківські установи з депозитних процентів вкладників сплатили 13 мільйонів гривень податків

За перший квартал поточного року фінансові установи Запорізької області перерахували 13 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб у вигляді процентів. Як відзначив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, близько 4 мільйонів з цієї суми бюджет отримав у березні.

22:25 21.04.2019

Податковим агентом дохід нараховано, але не виплачено. Коли перераховувати податок з доходів фізичних осіб?

Податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок на доходи фізичних осіб із суми такого доходу за його рахунок.

22:24 21.04.2019